• Bizi Arayın
  • 0236 233 1741
  • Çalışma Saatleri
  • Pzt-Cmt : 08:30 - 18:30

SERVİS BAKIM HİZMETLERİ

Akçinler Renault&Dacia Özel Servisi

Müşterilerimize yalnızca servis hizmeti sunmuyor, aynı zamanda müşteri memnuniyetini de son derece önemsiyoruz. Servisimizi ziyaret eden her bir müşterinin bir sonraki servis ihtiyacında aklındaki ilk tercih olabilmeyi hedefliyoruz.

Yol yardım hizmetimiz ile arızalı ve hareket etmeyen aracınıza yerinde müdahale ediyoruz. Müşterilerimize tam hizmet sunma bilinci ile çekici hizmetleri konusunda destek sağlıyor ve sizi asla yolda bırakmıyoruz.

Bilgi Almak İstiyorum.

 

 »

Alt Takım & Ön Düzen

Sürüş güvenliğinizi tehlikeye atmayın. Aracınızın, sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için alt takım ve ön düzen kontrollerinizi mutlaka yaptırın.
 »

Mekanik Onarım

Akçinler Renault servisinin tecrübeli ekibi ile mekanik onarımlarınız sorun olmaktan çıkıyor. Mekanik onarımlarınız için servisimiz son teknoloji ekipmanları ile hizmetinizde.
 »

Araç Muayene Kontrolü

Aracınızın muayene öncesi gerekli tüm kontrollerini yapıyoruz. Standart muayene kontrol hizmeti servisimizde yapılmaktadır.
 »

Motor Arıza Tespiti

Konusunda uzman arıza tespit ekibimiz ve bilgisayarlı teşhis ekipmanlarımız ile aracınızdaki tüm arızaların tesbit ve onarımı yapılmaktadır.
 »

Periyodik Bakım & Yağ Değişimi

Aracınızın ömrünü uzatan, yakıt ekonomisini koruyan en önemli faktörlerin başında periyodik bakım gelir, yağ değişimlerinizi de zamanında yaptırarak motorunuzu koruyabilirsiniz.
 »

Rot Balans

Aracınızın gerçek yol tutuşu sağlaması için mutlaka doğru rot balans ayarına sahip olması gerekir. Servisimizde rot-balans ayarı hizmeti verilmektedir.